Köögimööbel

Teeme eritellimusel köögimööblit, mille juures pakume ka mõõtmise, paigaldamise ja transpordi teenust. Lisaks mööblile pakume abi ka sinna juurde kuuluva köögitehnika hankimisel. Meie peamisteks partneriteks köögimööbli alal on: Mööbliekspert ja Mööblifurnituur ning tehnikat tellime Greenteki, Omega ja Elmaksi Hulgikaubandusest. Meie juures salongis on välja ehitatud näidisköök, mida saab oma silmaga näha ja oma käega katsuda. Küsimuste puhul pöörduge meie poole julgelt üle elektrooniliste kanalite, telefonitsi või tulge salongi kohapeale.

Mis on kodu süda? Muidugi on see köök. Pakume eritellimusel köögimööblit, samuti mõõtmis-, paigaldus- ja transporditeenust.

Meil on olemas näidisköök, kus saab ise proovida, kui mugav on seal toimetada ning mis võiks sinu köögis olla teisiti.

Saad komplekteerida täitsa oma köögi, selleks on valikus seinakapid, alumised köögikapid, sahtlikapid, ahjukapid, kargokapid, tehnikakapid, köögikomplektid.Lisaks saab meilt abi integreeritava köögitehnika hankimisel.

Köögitootjad: Mööbliekspert

Furnituur: Mööblifurnituur

Tehnika partnerid: Greentek, Omega, Elmaksi Hulgikaubandus

Köögid eritellimusel, jooniste tegemine, mõõtude võtmine, erinevate lahenduste pakkumine kliendi juures kodus, paigaldus, transport, erinevate materjalide näidised kaupluses Isabella Mööbel.

Köögi näidised kaupluses Isabella Mööbel.

Vaata näidiseid:

© 2024 All rights reserved by Nobel Digital